Ми приймаємо повернення, обмін та відміну замовлення: 
Зв'яжіться з нами протягом 3 днів з моменту доставки.
Відправте товар до нас протягом 10 днів з моменту доставки.
Повідомте нас про відміну замовлення протягом 12 годин з моменту замовлення.

Зверніть увагу, усі витрати, пов'язані з доставкою (окрім випадків виробничого браку) несе покупець.

Щоб здійснити повернення Ваш товар має у тому ж стані, в якому Ви його отримали, бути неодягненим та невикористанним, з бирками та в оригінальній упаковці. Також Вам знадобиться квитанція або підтвердження покупки.
Щоб почати процедуру повернення Ви можете звернутися до нас за адресою support@littlelovelies.ua. Якщо Ваш товар буде прийнято, ми відправимо інструкцію про те, як і куди відправити посилку. Товари, відправленні нам без попереднього запиту на повернення не будуть прийняти. 

Будь-ласка перевіряйте замовлення зразу при отриманні! Якщо посилка надійшла до Вас в неналежному стані або Ви отримале не своє замовлення - зв'яжіться з нами.

Винятки / товари, що не підлягають поверненню 
Деяки типи товарів не можуть бути повернені, наприклад нестандартні замовлення, виконані з персоналізацією.
Також до повернення не підлягають товари, придбані зі знижкою та подарункові сертифікати.

Возврат
Ми повідомимо Вас як тільки отримаємо та перевіремо Ваше замовлення. В разі схвалення Вам буде повернена вартість замовлення.

Ми не зможемо оформити повернення якщо:
1. Поштове відділення не доставило замовлення вчасно. Ми завжди надаємо Вам актуальний час очикування після того як Ви оформили замовлення. Тому ми не несемо відповідальності за будь-яки затримки, які можуть виникнуть з Вашою посилкою в поштовому відділенні. Нажаль ми не можемо контрольювати та впливати на жодну з поштових служб.
2. Поштове відділення доставило посилку не за адресою. Ми надаємо поштовим курєрам інформацію, яку отримуємо від Вас, тому переконайтеся що Ви надсилаєто нам правильну адресу для доставки. Почтовое отделение доставило посылку не по адресу. 
3. Митниця затримала Вашу посилку. 
4. Посилку було втрачено або вкрадено при доставці. 
Крім того ми завжди готові обговорити з Вами усі можливі варіанти, щоб Ви залишились задоволені своїм замовленням.